Top

Biz Kimiz?

Amor’e Design 10.000 m2'lik kapalı alanda modern makine parkurunu yılların tecrübesi ile birleştirerek, yüksek hizmet ve kalite anlayışı ile üretim yaparak ürünlerini başta Batı Avrupa ülkeleri olmak üzere yirmiden fazla ülkeye ihraç etmektedir.


Amor’e Design olarak Brode Üretimi, Kumaş Üretimi ve Hazır Perde Üretimi yapmaktayız.
Brode bölümünde brodeli perde, güpür ve güpür aplik olmak üzere pullu, kalın ve fantezi ipliklerin kullanılmasına imkân veren kordone sistemi ile koordineli olarak üretilmektedir. Ayrıca işletmemiz pentamat makineleri ile birden çok renkli iplikle çalışabilme otomatik iplik kesme özellikli pentakat makinaları sayesinde farklı ve yeni tasarımlar yapabilme kabiliyetine sahiptir.
Kumaş üretimini Jaquart ve Armür makineleri ile yapmaktayız. Fonluk kumaş, fantezi kumaşlar, kesme kumaş ve bütün düz kumaş üretimlerini tesisimizde yapmaktayız.

Amor’e Design Dünya Ev Tekstili trendlerini yakından takip eden güçlü Ar-Ge'si ile geleceğin motiflerini bugünün perdelerine işlemektedir.

Üretim Parkurumuz

Brode Üretimi

Amor’e Design Brode İşletmesi’nde Dokuma, Örme Kumaş veya Tela üzerine Brode Teknolojisi ile işleme yapılmaktadır. Brode işletmesi’nde brodeli perde, güpür perde ve güpür aplik perde üretiminin yanı sıra giyimlik ve örtülük dantel üretimi, masa örtüsü üretimi de yapılmaktadır.

Kumaş Üretimi

Jaquart ve Armür makineleri ile kumaş üretimi yapmaktayız. Fonlu kumaş, fantezi kumaşlar, kesme kumaş ve bütün düz kumaş üretimlerini yapmaktayız.

Hazır Perde

Üretilen brode ve kumaş çeşitleri ile her ihtiyaca ve isteğe göre her çeşit paketli hazır perde üretimi yapmaktayız.

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Dünya Ev Tekstili trendlerini yakından takip ederek güne uygun şık ve estetik perdeler üreten, kaliteli ve modern ürünler ile dünya çapında büyüyen, yenilikçi olarak sürekli gelişen bir firma olmak ve sektörde öncü olmak.Misyonumuz

Modern ve şık tasarımlar ile sektörde farkını yansıtan bir firma olarak kazandığımız deneyimler ile sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.

Kalite Politikamız

Farklı ve modern tasarımlar ile yenilikçi kimliğimizi ön planda tutmak.

Ürünlerimizi kaliteli iplik ve malzemeler ile üretmek.

Boyama ve Fixe’de işleminde kaliteli çevreci kimyasal ve boyalar kullanmak.

Ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışında satılan her bölgeye zamanında teslim etmek.

Müşteri taleplerini dinlemek ve talepler doğrultusunda ürünler sunmak.

Sektördeki gelişmeleri takip ederek buna uygun olarak ürünlerimizi geliştirmek.

WhatsappWhatsapp